Kodėl verta rinktis mūsų lovas?
– Mūsų lovos turi stabilią medinę konstrukciją;
– Visos lovos parduodamos su  čiužiniais;
– Siekiant apsaugoti vaiką nuo iškritimo yra apsauginiai barjerai;
– Lovų gamyboje naudojami dažai ir lakai nėra toksiški, yra saugūs Jūsų vaikams, medžiagos  100% organinės;

– Vaikiškų lovų gamyboje yra naudojama tik aukščiousios rušies mediena turinti sertifikata FSC.
Visi dažai yra saugus vaikams nes atitinka standarta EN 71/3.

– Dviaukštės lovos montuojamos tvirtais montavimo varžtais.

Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: Kontaktai.

Kaip išrinkti idealią lovelę vaikui?

Lovelė yra svarbiausias kiekvieno vaiko kambario elementas. Tam, kad lovelė ne tik džiugintų savo išvaizda, bet ir būtų funkcionali bei  saugi, ją įsigydami, pagalvokite apie keletą svarbių dalykų.

Saugumas – svarbiausia

Žiūrėdami daugelio bendrovių pasiūlymus, rūpestingi tėvai pirmiausiai turėtų atkreipi dėmesį į medžiagas, iš kurių ši lova pagaminta. Mediena yra labai gera ir ilgaamžė medžiaga. Medžio masyvo baldai tarnaus ilgus metus, vis dėlto naudinga patikrinti, kaip pagaminti, įsitikinti, kad  nėra rakščių ir atplaišų. Ypatingą dėmesį būtina atkreipti į tai, ar nėra aštrių kampų, kurie gali kelti pavojų kambaryje žaidžiantiems vaikams. Kitas svarbus klausimas, kurį būtina įvertinti perkant lovą, yra dažai ir laikai, kurie buvo naudojami lovai dažyti. Šios medžiagos gali būti toksiškos, todėl būtina, kad medžio baldai turėtų visus reikalingus sertifikatus. Tai svarbu, nes žaisdami vaikai gali turėti kontaktą su medžiagomis, kurios buvo naudojamos lovos kraštams dažyti. Vis daugiau gamintojų, besirūpindami mažųjų saugumu ir komfortu, siūlo aukščiausios kokybės gaminius, kuriems suteikti visi reikalingi sertifikatai ir atestatai. Siūlomi modeliai nudažyti aukščiausios kokybės dažais, todėl kvėpuojama grynu oru. Ne mažiau svarbu ir tai, kad ekspertai naudoja geriausius preparatus medienai konservuoti, todėl eliminuojami veiksniai, galintys sukelti vaikams pavojingas alergijas.

Funkcionali vaikų kambario lova

Paprastai lovos gaminamos įvairių dydžių. Didesniosios gali tarnauti ilgus metus. Daugelis miegui skirtų baldų turi reguliuojamo aukščio galvūgalį bei papildomų erdvių, skirtų įvairiems daiktams laikyti. Po čiužiniu įrengti stalčiai – irgi puikus sprendimas. Šis elementas labai svarbus, ypač tuomet, kai kambarys yra mažo ploto, o jame turi tilpti vaiko žaislai, knygos ar drabužiai. Kartais nutinka, kad mažieji dalijasi vienu kambariu: tuomet idealiai tinka papildomų funkcijų turinčios dviejų aukštų lovos.  Dviejų aukštų lovos yra ne tik praktiškos: įvairaus amžiaus vaikai jas labai mėgsta. Be to, toks sprendimas turi daug privalumų: lovos užima mažai vietos, jos gaminamos įvairių spalvų, paprastai jas galima jungti su kitomis papildomomis konstrukcijomis. Naudodami šiuos baldus, ergonomiškai įrengsite net ir nedideles erdves, o lovos patiks ir mažiausiems, ir vyresniems vaikams. Vis dėlto būtina prisiminti, kad lovoje vaikai  praleidžia daug laiko – čia jie miega, žaidžia, todėl lova pirmiausiai turi būti tvirta ir saugi. Perkant lovą vaikui, būtina įvertinti saugumą, funkcionalumą ir pasirinkto modelio dizainą. Verta nepamiršti, kad rinkdami vaikų kambario lovą, tėvai turėtų atsižvelgti ir į savo atžalos poreikius ir norus.